Görsel Tasarım Çözümleri

“Görsel Tasarım; düşünce, fikir ve görüntüleri bir akıldan başka akıllara aktarmaktır. İyi tasarım, fark edilmez ve görünmez olmalıdır.”

Grafik Tasarımın Önemi

Grafik tasarım, modern ve rekabetçi iş ortamında ki oynadığı rol, farkedilmezse de çok büyüktür. İşletmeler, etkileyici pazarlama materyalleri oluşturmak için grafik tasarımcıların hizmetlerine ihtiyaç duyarlar, burada özgün tasarımlar elimizi kuvvetlendiren mataryallerden biridir.

Dijitalleşen dünyada rekabet ile başa çıkmak ve potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek için grafik tasarım alanı vazgeçilmez hale gelmiştir. Bu sebeple grafik tasarıma ve etkili görsellere, girişimcilerin bir mesajı hedef kitleye etkili bir şekilde iletmeleri için ihtiyaç duyulmaktadır.

Özellikle bir markanın tanıtım yüzünü oluşturulması ve en iyi biçimde anlatılması açısından grafik tasarım teknikleri büyük önem taşımaktadır. Görünen yüzünüzü, kim olduğunuzu grafik tasarım oluşturur, bu nedenle kimliğinize dair kaliteli tasarımlar görünürlüğünüzü ve kaliteli arttırır.

Grafik tasarım faaliyetleriyle farkındalık yaratarak hem stadanlığa takılmaz hem de hedef kitle etkileşimini arttırırsınız ,hedef kitle üzerinde iz bırakırsınız.

Biz size ihtiyacınız olan tüm görsel tasarım çözümlerini sunarak, farklılığınızı ortalaya koymanızı sağlarız.

Grafik Tasarım Çözümlerinin Aşamaları

  • Marka ile görüşülerek istenilen tasarım ile ilgili brief alınır.
  • Tasarım ekibi ve metin yazarı ile yapılan toplantı sonrası slogan ve tasarım diline karar verilir.
  • Tasarım yapılarak markaya iletilir.
  • Markadan gelen revizeler yapılır ve tasarımın sunumu yapılarak teslim edilir.

Grafik Tasarım Çözümleri İçin Neler Yapıyoruz ?

Logo Tasarımı

Katalog Tasarımı

Broşür Tasarımı

Bilboard Tasarımı

Menü Tasarımı

Roll-Up Tasarımları

Dergi Reklamları

İnternet Reklamları

Ambalaj Tasarımları

Stand Tasarımları